Connect with us

aktuality

Rožnov pod Radhoštěm: Ukončení sezony na Cyklostezce Bečva se uskuteční v sobotu 19. září

Publikováno

Dubnové zahájení sezony na Cyklostezce Bečva se z důvodu koronavirové pandemie nekonalo. Na sobotu 19. září je však připraveno alespoň ukončení letošní sezony v podobě symbolické rozlučkové jízdy.

Hlavním cílem jízdy je sportovně zábavný areál v Halenkově. Zde bude připraven bohatý doprovodný program. Účastníci jízdy dostanou drobné cyklodárky a lístky na občerstvení. Zvolit je možné si jednu z několika variant zapojení – z Rožnova pod Radhoštěm je možné se do Halenkova dopravit na kole.

Lze také odstartovat z Valašského Meziříčí, kde je sraz v 9.00 hodin u Turistického informačního centra (druhé nádvoří zámku Žerotínů). Pak následuje odjezd cyklobusem (nutná registrace) směrem do Vsetína, kde je na Ohradě u Splavu:

  • hromadný sraz všech účastníků cyklojízdy
  • registrace a fasování lístečků na občerstvení
  • drobný dárek.

Pak bude následovat přibližně v 10.00 hodin odjezd do Halenkova.

Místo v cyklobuse je třeba si rezervovat na telefonním čísle 571 674 339 nebo e-mailové adrese dobesova.mikroregion@gmail.com. Počet míst v autobuse je limitovaný, kdo se dříve zaregistruje, ten bude mít místo jistější.

Zpět z Halenkova se účastníci mohou dopravit po vlastní ose, nebo využít cyklobus. Ten bude odjíždět cca ve 13.00 hodin se zastávkou ve Vsetíně s cílem cesty ve Valašském Meziříčí a pak dále na kole do Rožnova.

 

NEJČSTENĚJŠÍ