Connect with us

aktuality

V sobotu 5. září se pojede 17. ročník závodu horských kol Hradní okruh 2020

Publikováno

V sobotu 5. září 2020 se jede 17. ročník závodu horských kol Hradní okruh. Pořádání tohoto závodu se stejně jako v uplynulých letech zhostila Sportovní komise při Radě Města Brumov-Bylnice a domácí oddíl Kolo-běžky.

Hlavní kategorie závodu se rozjedou úderem 13. hodiny. Specifikem a unikátem závodu je skutečnost, že se startuje před radnicí na náměstí v Brumově-Bylnici a po vlnách dle kategorií. Před pelotonem jede na čtyřkolce závodčí, který všechny jezdce provede přes střed města kolem pivovaru až na první rybník. Tam jezdec na čtyřkolce odstoupí a od toho okamžiku mohou všichni naplno šlápnout do pedálů.

Registrace na závod on-line je stále možná. Závodníci, přihlášeni touto formou do 30. 8. 2020, nejpozději v čase 23:59 hodin, budou mít na startovním čísle uvedeno své jméno, příjmení a samozřejmě dostanou výhodnější startovné. Další možností jak se přihlásit na závod, je osobní prezentace v den závodu v prostorech startu.

  • hlavní závody od 11:00 do 12:45 hodin
  • dětské závody – od 8:45 do 9:45 hodin.

Registrovat se můžete on-line na odkazu http://www.kolo-bezky.cz/index.php?m=3&sm=5. Zde také naleznete další důležité informace jako propozice závodu, program závodu a taky mapy tras.

Pokud při své registraci uvedete své telefonní číslo, budou vám formou SMS zprávy zaslány údaje o vašem umístění v závodě. To se týká závodníků na trasách Junior, Hobby, Klasik, Elite.

NEJČSTENĚJŠÍ