Connect with us

aktuality

V Bohuslavicích: Plameny pohltily nákladní vůz

Publikováno

V Bohuslavicích nedaleko Zlína došlo k dramatické události, kdy nákladní vůz zachvátily plameny, způsobující škodu za 750 tisíc Kč. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění.Příčinou požáru byla technická závada

U Bohuslavic poblíž Zlína se dnes před polednem ocitl řidič nákladního vozidla v nečekané situaci, kdy jeho automobil najednou zahalily plameny. Štěstí v neštěstí bylo, že řidič stihl včas zavolat na tísňovou linku a vyvázl bez zranění.

Hasiči dorazili na místo události a byli konfrontováni s dramatickou scénou, kdy plameny z nákladního auta se šířily všude kolem. Jejich okamžitá reakce však zabránila dalšímu rozšíření požáru a během krátké doby ho dokázali uhasit.

Provoz na dané silnici musel být v době zásahu dočasně zastaven a později byl směrován jedním jízdním pruhem, aby byla zajištěna bezpečnost všech účastníků.

Vyšetřovatel hasičů, který byl povolán na místo události, odhadl předběžnou škodu způsobenou požárem na 750 tisíc korun. Příčinou vzniku hořícího inferna byla identifikována technická závada v motorové části vozidla.

Zdroj obsahu: HZS, Facebook
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x