Vyhlášení nejlepších sportovců v okresu Vsetín

KOLEKTIVY – KATEGORIE MLÁDEŽ:

Biatlon – mladší žákyně
Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s.
Jmenný seznam: Tereza Petrošová, Tereza Riedlová, Ema Švancarová

Handball club Zubří – mladší dorost
Handball club Zubří
Oddíl: házená
Jmenný seznam: Tomáš Chmela, Karel Čepica, David Michálek, Štěpán Cabák, Lukáš Mořkovský, Matěj Havran, David Mazurek, Vojtěch Svoboda, Tomáš Randýsek, Filip Šišák, Adam Miroš, Jonáš Jurajda, Štěpán Fiala, Kristian Uhriňák, Pavel Hrachovec, Josef Malina, Stanislav Skýpala, Vlastimil Tesař

Kanoistika Valašské Meziříčí
Tělovýchovná jednota Valašské Meziříčí, spolek
Oddíl: kanoistika
Jmenný seznam: Daniel Švéda, Jiří Smílek

JEDNOTLIVEC – MLÁDEŽ:

Jurygáčková Aneta
Sportovní klub policie Vsetín
Oddíl: tradiční karate

Kocián Michal
Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s.
Oddíl: biatlon

Kozubíková Natálie
Fighters Box Spartakus Vsetín, z.s.
Oddíl: box

Mancl Pavel
Handball club Zubří
Oddíl: házená

Mikuláštík Jakub
Tělovýchovná jednota Police – spolek
Oddíl: tradiční karate

Riedlová Tereza
Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s.
Oddíl: biatlon

Seidlová Kateřina
SK EDIE TEAM Vsetín, z.s
Oddíl: MTB (horská kola)

KATEGORIE MASTERS:

Maliňáková Eva
SKOB Kobra Vsetín
Oddíl: orientačního běhu

KATEGORIE: POŘADATEL VÝZNAMNÉ SPORTOVNÍ AKCE ROKU

SK Zašová 1926, z.s.
MiniMorava

KATEGORIE: CENA FANOUŠKŮ

Climax Vsetín nohejbal

KATEGORIE TRENÉR MLÁDEŽ

Kadla Jiří
Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí z.s.
Oddíl: biatlon

KATEGORIE TRENÉR DOSPĚLÝCH

Poloz Dušan
Handball club Zubří
Oddíl: házená

KOLEKTIV – KATEGORIE DOSPĚLÍ

Climax Vsetín nohejbal
Oddíl: fotbal
Jmenný seznam: David Majštiník, Tomáš Andris, Daniel Bílý

VHK Robe Vset
Oddíl: lední hokej
Jmenný seznam pro sezonu 2019/2020: Bláha Ondřej, Gába David, Málek Jakub, Sachr David, Drtina Jiří, Dudáš Martin, Holomek Ondřej, Hryciow Michal, Hunkes Jiří, Jeřábek Radek, Kudělka Tomáš, Ondračka Tom, Pernický Vojtěch, Slováček Ondřej, Teper Jakub, Březina David, Dostálek Vlastimil, Gorčík Sebastian, Hořanský Adam, Jonák Vít, Karafiát Jiří, Kucharczyk Radim, Pechanec Antonín, Procházka Martin, Rehuš Branislav, Šilhavý Vojtěch, Tůma David, Vašenka Jan, Vítek David, Volf Lukáš

VK Austin Vsetín, z. s.
Oddíl: volejbal – ženy
Jmenný seznam: Adéla Krchňáková, Anna Kabeláčová, Dagmar Jasná, Daniela Adamcová, Jana Mikulajová, Martina Žůrková, Michaela Klimešová, Natálie Štachová, Nikola Kostková, Petra Evjáková, Veronika Juřicová, Zuzana Bačůvková, Pavla Vavříková, Alena Veličková.

JEDNOTLIVEC – KATEGORIE DOSPĚLÍ:

Bursas Charalambos
Tělovýchovná jednota Police – spolek
Oddíl: fotbal

Koňaříková Adéla
Sportovní klub policie Vsetín
Oddíl: tradiční karate

Zeman Štěpán
Handball club Zubří
oddíl: házená

FOTBALOVÁ OSOBNOST

Petr Březík
Hráčská kariéra:
mládežnické kategorie Sokola Hvozdná a TJ Gottwaldov
1967- 1968 základní vojenská služba Dukla Praha
1969 – 1971 TJ Gottwaldov (I. československá liga) – Vítěz Českého a Československého poháru 1970., I. kolo Poháru vítězů pohárů
1971 – 1979 Zbrojovka Vsetín – více než 50 vstřelených branek v mistrovských zápasech
1980 – 1989 Tatran Janová, Sigma Hranice, SK Lutonina

Foto z akce najdete v naší FOTOGALERII.

Sledujte nás

Komentáře