Connect with us

aktuality

Vsetínsko: Tři řidiči nadýchali přes 2 promile, jeden z nich způsobil nehodu!

Publikováno

VSETÍNSKO – Začátek minulého víkendu na Valašsku byl pro řidiče poněkud nekompromisní v kombinaci s alkoholem. Třem řidičům bylo naměřeno více jak 2 promile alkoholu.

V pátek před polednem zaznamenala policejní hlídka ve Valašském Meziříčí zastavení osobního vozu, jehož řidiče podrobila důkladné silniční kontrole.
„Dechová zkouška na přítomnost alkoholu byla samozřejmě nevyhnutelnou součástí, a její výsledek jen potvrdil naše podezření, že devětačtyřicetiletý řidič usedl za volant pod vlivem alkoholu. A nešlo o málo, protože při kontrole nadýchal více než 2 promile,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

V pátek večer okolo deváté hodiny dorazili policisté k havárii osobního vozu na jedné z místních komunikací ve Valašském Meziříčí. „Třiadvacetiletý řidič nezvládl levotočivou zatáčku a skončil mimo silnici, s nárazem do oplocení přilehlého pozemku. Policisté, povolaní na místo po nehodě, provedli u řidiče dechovou zkoušku, která odhalila hodnotu 2,28 promile alkoholu,popsal Jaroš. Naštěstí v této nehodě nedošlo k žádným zraněním, i když škoda na vozidle se odhaduje na 85 tisíc korun.

V sobotu ráno okolo deváté hodiny zastavila vsetínská policejní hlídka v obci Hovězí vozidlo, za jehož volantem seděl osmašedesátiletý řidič. „I v tomto případě provedli policisté dechovou zkoušku a opět naměřili hodnotu více než 2 promile alkoholu,“ dodal Jaroš.

zdroj: polici

Zdroj obsahu
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x