Connect with us

aktuality

Nová parní kabina otevřena v městských lázních ve Vsetíně

Publikováno

Rozsáhlé úpravy v lázních přinesly novou parní kabinu, která zpříjemní návštěvníkům pobyt. Vstup bez příplatku během veřejných plaveckých seancí.

V posledních měsících proběhly významné úpravy v budově městských lázní, přinášející radostnou novinku pro návštěvníky: parní kabina pro 12 osob. Tato nová atrakce vznikla v prostoru bývalého baru Napoleon a přímo navazuje na bazénovou halu. Od pátku 15. března je otevřena pro veřejnost, přístupná během veřejných plaveckých seancí.

Stavba městských lázní, včetně bazénu a jeho technologií, prošla rozsáhlou rekonstrukcí před čtyřmi lety a od té doby byly prováděny další úpravy, které doplňují a zlepšují celkový zážitek návštěvníků.

Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) vysvětlil, že díky adaptaci prostor bývalého baru mohly být služby městských lázní rozšířeny. Nová parní kabina je především prospěšná pro rodiny s dětmi, které se zde mohou zahřát. Kromě toho byly otevřeny nové provozovny služeb, jako jsou masáže a pedikúra, přístupné z blízkosti parkoviště.

Celkové náklady na stavební práce, včetně výstavby parní kabiny, činily 7,8 milionu korun bez DPH, dodal starosta Čunek.

Přestože je parní kabina již v provozu, stavební práce v této fázi ještě pokračují v venkovních prostorech areálu městských lázní, jako je například terasa,“ uvedl místostarosta Jiří Růžička (KDU-ČSL).

Pavel Bartoň (ANO 2011), místostarosta města a jednatel společnosti Vsetínská sportovní, která lázně provozuje, uzavřel, že parní kabina bude dostupná veřejnosti během plaveckých seancí bez dalšího poplatku a vstupné do bazénu zůstává nezměněno.

Zdroj obsahu: mestovsetin.cz
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

SOUVISEJÍCÍ

Bezpečnostní situace na Vsetíně je stabilizovaná

Bude kulturní centrum v Rožnově pod Radhoštěm? Stavební firma odstoupila od smlouvy

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x