Connect with us

akce

Valašské Meziříčí: Den s BESIPem poučí a pobaví dospělé i děti

Publikováno

Ve čtvrtek 10. září je připravena akce v duchu bezpečnosti při pohybu nejen dětí, ale také dospělých na pozemních komunikacích a jejich okolí. Konat se bude na náměstí ve Valašském Meziříčí. Radnice spolu s dalšími organizacemi nabízí pro všechny generace Den s BESIPem.

Dopolední část akce bude od 9.00 do 13.00 hodin patřit zejména školám. V rámci programu „Děti hurá bezpečně do školy“ chystá Středisko volného času Domeček například putování po stanovištích za odměnou. Svou práci dětem představí hasiči, zdravotníci nebo strážníci městské policie a chybět nebudou soutěže ani další bohatý doprovodný program.

Odpoledne se pak až do 17 hodiny ponese v duchu akce Den s BESIPem pro všechny generace.Návštěvníci se mohou těšit na jízdy zručnosti či simulátory nárazu a přetáčení. Český červený kříž ukáže správné postupy při oživování, poskytování první pomoci nebo sundávání přilby při nehodě motocyklisty, zve Jiří Pernický, předseda městské Komise BESIP. Ani v odpoledním programu nebudou chybět soutěže o zajímavé ceny a mnoho dalšího.

NEJČSTENĚJŠÍ