Connect with us

aktuality

Rožnov nabízí brigádu pro lidi, kteří se ocitli ve finanční tísni

Publikováno

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

Městský rožnovský úřad nabízí několik pracovních míst pro lidi, kteří nyní nemohou vykonávat  zaměstnání na plný úvazek. Přesto mají zájem o přivýdělek ve formě krátkodobé brigády při úklidu města. Zájemci se mohou nahlásit až do 3.listopadu.

Kvůli koronaviru se někteří lidé ocitli bez práce, tak se radnice rozhodla pomoci. „Nabízíme formu krátkodobé brigády, která občanům může alespoň částečně pomoci s finanční situací, kterou musí aktuálně řešit. Jedná se převážně o fyzickou práci, avšak nikterak náročnou. My zajistíme lidem práci a přivýdělek a oni nám všem na oplátku pomohou zvelebit město, to mi přijde jako férová nabídka,“ uvedl starosta města Radim Holiš.

Jedná se především o úklid města, to znamená čištění chodníků, odstranění plevele, sečení trávy a úklid spadlého listí. Práce bude vykonávána na dohodu o pracovní činnosti. Případní zájemci se mohou hlásit do 3. listopadu na odboru správy majetku u vedoucího oddělení komunálních služeb Miroslava Kováře na e-mailu miroslav.kovar@roznov.cz nebo telefonu 571 661 149.

 

 

NEJČSTENĚJŠÍ