Connect with us

aktuality

Největší jarní událost: Josefský jarmark v Rožnově pod Radhoštěm

Publikováno

Letošní Josefský jarmark ve středu města Rožnov pod Radhoštěm slibuje nejen tradiční řemeslné výrobky a lahůdky, ale i bohatý doprovodný program s hudebními vystoupeními pro všechny věkové kategorie.

Rožnov pod Radhoštěm – Jarní kouzlo se opět blíží a s ním i nejvýznamnější událost města – Josefský jarmark. Letošní ročník, který proběhne ve dnech 22. a 23. března na Masarykově náměstí, slibuje být opulentním zážitkem pro všechny milovníky tradičního folklóru a řemesel.

Město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s kulturní agenturou Téčko přichystalo pestrý program, který zahrnuje nejen bohatou nabídku tradičního jarmarečního zboží, ale i hudební vystoupení od vyhlášených muzikantů.

V pátek odpoledne na nás čeká rozmanitý hudební program, který zahájí brněnsko-rožnovská cimbálová muzika Jánoch. Následovat bude slavnostní zahájení jarmarku vedením města Rožnova pod Radhoštěm, po kterém se na podium představí písničkář Slávek Janoušek. Večer pak završí energické vystoupení rockové kapely A.C. & Friends.

Sobotní dopoledne bude zahájeno jazz-swingovou formací La Boujeau a den zakončí tradiční cimbálová hudba, která je neodmyslitelnou součástí Valašska.

Pro návštěvníky, zejména pro ty nejmenší, budou připraveny tradiční rukodělné dílny, kde si mohou vytvořit vlastní drobné poklady a vzpomínky na tento jedinečný jarmark.

Přijďte se tedy na vlastní oči přesvědčit o kouzlu Josefského jarmarku a nechte se unést do atmosféry tradice, kultury a zábavy v srdci Rožnova pod Radhoštěm.

pátek 22. března

10:00 – 16:00 • cimbálová muzika Jánoch

16:30 • pozdrav vedení města

16:30 – 17:30 • Slávek Janoušek / folk

18:00 – 20:00 • A. C. & Friends / rock

sobota 23. března

10:00 – 12:00 • La Boujeau / jazz-swing

12:30 – 14:00 • Gympleři / country

Zdroj obsahu: tka.cz
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x