Connect with us

aktuality

Medvědí útok v Liptovském Mikuláši: Video z divokého incidentu

Publikováno

Medvěd v neděli zaútočil v Liptovském Mikuláši, zranil několik lidí. Podařilo se ho vyhnat mimo město. Obyvatelé žádají opatření. Několik lidí stihlo natočit tyto incidenty, z kterých jde opravdu strach.

V neděli ve středoslovenském městě Liptovský Mikuláš vznikl chaos, když se po ulicích proháněl medvěd, který zaútočil na několik lidí. Záchranáři hlásili dva zraněné, z nichž jeden měl otevřenou ránu na hlavě a druhý utrpěl zranění ramene. Oba byli převezeni do místní nemocnice.

Na sociálních sítích se objevily záběry útoku medvěda, které ukazují napětí mezi šelmou a lidmi na ulicích. Policistům se nakonec podařilo medvěda vyhnat z města směrem k lesům.

Místní obyvatelé popisovali situaci během útěku před medvědem, přičemž někteří museli překonávat ploty, aby se dostali do bezpečí. Nálada mezi diskutujícími na sociálních sítích byla napjatá, s voláním po rychlém řešení situace.

Tento incident není osamocený, neboť v pátek večer policie informovala o dalším případu pronásledování medvěda v okolí Nízkých Tater, kde při útěku před šelmou zahynula 31letá žena jsme informovali.

 

Zdroj obsahu
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

SOUVISEJÍCÍ

Tragédie na Slovensku: Medvěd naháněl dvojici, muž zůstal naživu!

Policie řešila případ vycpaného medvěda v automobilu

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x