Connect with us

sport

Fanoušek zemřel během zápasu mezi Holešovem a Bzencem

Publikováno

Divize E byla svědkem tragické události, kdy během sobotního duelu mezi Holešovem a Bzencem zemřel fanoušek hostujícího týmu. Náhlý zdravotní kolaps postihl dědečka kapitána Bzence.

Tragický konec sobotního fotbalového souboje v Holešově šokoval diváky. Utkání 17. kola divize E mezi Holešovem a Bzencem skončilo tragicky, když jednoho z fanoušků hostujícího týmu postihl náhlý zdravotní kolaps, který mu bohužel vzal život.

Po prvním poločase byla tragédie oznámena z fotbalového klubu TJ Slovan Bzenec, který informoval o úmrtí věrného fanouška a dědy kapitána týmu, pana Jaroslava Kasaly. Celý klub vyjádřil upřímnou soustrast rodině zesnulého.

 

Duel byl vyrovnaný a gól padl již po dvaceti minutách hry, kdy se střelecky prosadil právě vnuk zesnulého, kapitán a nejlepší střelec Bzence, Petr Kasala.

Hlavní sudí Jan Krupa oznámil konec zápasu asi dvacet minut po tragickém incidentu. Rozhodl se ukončit utkání předčasně kvůli nečekaným událostem a o dalším postupu rozhodne sportovně technická komise.

Trenér Holešova Alois Skácel se k tragédii vyjádřil s pochopením a zdůraznil, že ve své trenérské kariéře se s něčím podobným ještě nesetkal.

Zdroj obsahu
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další sport

SOUVISEJÍCÍ

Při tragické nehodě u Jablůnky zemřela devatenáctiletá dívka

Rodinná tragédie ve Valašském Meziříčí: dvě vraždy a sebevražda.

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x