Connect with us

aktuality

Neštěstí na kolejích: Na přejezdu v Novém Hrozenkově srazil vlak muže. Na místě zemřel.

Publikováno

Osudným se stal železniční přejezd v obci Nový Hrozenkov, kde ve středu okolo sedmé hodiny ranní pod koly vlaku zahynul člověk. Tragická událost se stala v místě, kterému se říká U Michálků.

Policejní mluvčí Petr Jaroš k neštěstí uvedl: „Oznámení jsme přijali krátce před sedmou hodinou ráno. Co se vlastně přihodilo, jestli se jedná o nešťastnou náhodu, nebo sebevraždu, je předmětem dalšího vyšetřování.“ K totožnosti zemřelého nebude policie sdělovat bližší informace, a to z důvodu ohledů na jeho rodinné příslušníky.

Na místo neštěstí dorazila osádka vozidla Rychlé záchranné služby Zlínského kraje. Její mluvčí však potvrdil, že muž utrpěl zranění neslučitelná se životem a že veškerá snaha o jeho záchranu byla marná.

Podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala nelze vyloučit, že se muž pokusil o sebevraždu. Dále dodal: „Železniční přejezd, na němž k neštěstí došlo, je zabezpečený pouze výstražnými kříži.“

Provoz na trati Vsetín – Velké Karlovice byl po dobu vyšetřování omezený. Společnost Arriva poskytla informace o náhradní autobusové dopravě v úseku Velké Karlovice – Halenkov. Do Vsetína vlaky jezdí.

NEJČSTENĚJŠÍ