Connect with us

aktuality

Tragédie v Zubří: Vlaková nehoda si vyžádala život, záchranné složky bojovaly o záchranu

Publikováno

Vlaková tragédie v Zubří: Profesionální hasiči a zdravotníci byli vysláni na místo dopravní nehody, kde vlak srazil jednotlivce. Navzdory rychlé reakci záchranných složek se nepodařilo obnovit životní funkce.

V úterních ranních hodinách byli profesionální hasiči z města Rožnov pod Radhoštěm povoláni k dopravní železniční nehodě ve městě Zubří. Událost vyžádala okamžitou reakci a na místo byly vyslány jednotky Hasičského záchranného sboru, správy železnic, Policie ČR a zdravotnické záchranné služby.

Po příjezdu na místo se potvrdilo, že došlo k vážnému incidentu, kdy vlaková souprava srazila jednotlivce. Záchranáři a lékaři se okamžitě vydali do akce, avšak bohužel, navzdory veškerým snahám, nebylo možné obnovit základní životní funkce postižené osoby. Lékař konstatoval úmrtí na místě.

Provoz na místě byl dočasně ovlivněn, neboť bylo nutné uzavřít hlavní silniční tah z důvodu přistání vrtulníku Letecké záchranné služby. Cestující z osobního vlaku byli následně evakuováni a zajištěn náhradní autobus k dalšímu přepravení.

Místo tragické události bylo předáno záchranným složkám, které nyní provádějí další vyšetřování a zajišťují nezbytná opatření.

zdroj: HZS

Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

SOUVISEJÍCÍ

Tragédie ve Valašském Meziříčí: Vlak srazil dva chlapce! Jeden nepřežil, druhý skončil v kritickém stavu

Rodinná tragédie ve Valašském Meziříčí: dvě vraždy a sebevražda.

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x