aktuality
aktuality
Vážně zraněného motorkáře v Jablůnce transportoval vrtulník do ostravské nemocnice

- Share
- Tweet /data/web/virtuals/178941/virtual/www/domains/valasskezpravy.cz/wp-content/plugins/mvp-social-buttons/mvp-social-buttons.php on line 39
https://valasskezpravy.cz/wp-content/uploads/2022/06/jablůnka-nehoda.jpg&description=Vážně zraněného motorkáře v Jablůnce transportoval vrtulník do ostravské nemocnice', 'pinterestShare', 'width=750,height=350'); return false;" title="Pin This Post">
Bezmála šest hodin zasahovali profesionální hasiči ze Vsetína u vážné dopravní nehody, která se stala v odpoledních hodinách u obce Jablůnka a uzavřela tak hlavní silnici na Vsetín.
Po příjezdu k místu nehody hasiči průzkumem zjistili, že se zde střetla tři osobní vozidla s malým motocyklem. Při nehodě byl velmi vážně zraněn motorkář. Hasiči asistovali posádce zdravotnické záchranné služby při jeho ošetření. Vzhledem k rozsahu zranění byl na místo povolán vrtulník, který transportoval muže do ostravské nemocnice. Dále byl zraněn řidič vozidla Fiat, kterého převezl sanitní vůz do nemocnice k dalšímu vyšetření. Řidičky z dalších vozidel vyvázly bez zranění.
Hasiči u automobilů provedli protipožární opatření a odpojení autobaterií. Po střetu unikly z motocyklu provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem.
Příčina a okolnosti nehody, která na několik hodin uzavřela silnici, je nyní v šetření Policie ČR. Jakmile to situace dovolila uklidili hasiči silnici a vrátili se zpět na svou stanici.