Connect with us

aktuality

Vážná dopravní nehoda na Dolní Bečvě – zemřela žena

Publikováno

Ilustrační foto

 

V obci Dolní Bečva se v pondělí 20.ledna těsně před čtvrt na osm večer stala vážná dopravní nehoda. Srazily se dvě auta, spolujezdkyně jednoho z nich srážku nepřežila.

Při odbočování vlevo si pětapadesátiletá řidička nejspíš nevšimla protijedoucího vozidla, kterému tak vjela přímo do cesty. Řidič vozidla jedoucího v protisměru se snažil kolizi předejít a strhnul volant vlevo, bohužel i přesto již nešlo srážce zabránit. Poškozeno bylo i vozidlo jedoucí za odbočujícím automobilem.

Před příjezdem HZS Rožnov pod Radhoštěm, SDH Horní Bečva a zdravotnické záchranné služby svědkové události zjistili, že jedna z žen nejeví známky života. Začali ihned s oživováním nepřímou srdeční masáží až do chvíle, kdy tuto převzala ZZS.

„Zdravotníci šestadvacetiletou ženu letecky transportovali do nemocnice, tam ale svým zraněním podlehla,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Dechové zkoušky u všech řidičů neprokázaly požití alkoholu před jízdou. Vsetínští kriminalisté vyšetřují bližší faktory této tragické a smutné události.

Po nehodě byl provoz na silnici E442 uzavřen úplně a opět obnoven před jednou hodinou ranní.

NEJČSTENĚJŠÍ