Connect with us

aktuality

Valašské Klobouky: Na poliklinice se budou rekonstruovat vstupní dveře

Publikováno

Hlavní vchody do obou budov dostanou dveře s automatickým otevíráním, vedlejší vchody na pohotovost a od ulice Dlouhá budou mít klasická dveřní křídla. Stavební práce budou probíhat za provozu, návštěvníky bude o bezpečném přístupu informovat orientační systém.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V nadcházejících dnech se do areálu Valašskokloboucké polikliniky vrátí stavební ruch. Po nedávné bezbariérové úpravě chodníku a přístupového prostoru před hlavní budovou nyní pokračuje druhá fáze, při níž dojde k výměně vchodových dveří jak do nové, tak do staré budovy polikliniky. Stavební práce budou probíhat za provozu, takže budou některé vchody postupně uzavírány a návštěvníky bude o bezpečném přístupu informovat orientační systém.

„Zastaralé vstupní stěny nahradíme novými celoprosklenými stěnami z hliníkových profilů, které budou splňovat současné tepelně-izolační požadavky. Hlavní vchody do obou budov dostanou dveře s automatickým otevíráním, vedlejší vchody na pohotovost a od ulice Dlouhá budou mít klasická dveřní křídla. U dveří nově přibude také vzduchová clona s ohřevem, která příchozím zajistí ještě komfortnější vkročení do interiéru polikliniky,“ sdělil Aleš Fiala, ředitel Valašskokloboucké polikliniky.

„Rekonstrukce by měla podle projektové dokumentace trvat přibližně 10 týdnů, ale stavební firma přislíbila, že se bude snažit zkrátit tuto dobu na minimum. Prosíme návštěvníky o zvýšenou opatrnost a předem děkujeme za trpělivost s omezeními, která s sebou stavba ponese,“ dodal ředitel.

vchodyvchodyvchod

NEJČSTENĚJŠÍ