Connect with us

aktuality

Městský závod vynesl vsetínským biatlonistům 12 medailí

Publikováno

V sobotu 7. srpna proběhl na Vsetíně 2. ročník Městského letního biatlonového závodu, který pořádal Klub biatlonu WOCO Vsetín a nad nímž převzal záštitu starosta Vsetína Jiří Růžička. Nutno podotknout, že nejen z pohledu pořadatelů se skvěle vydařil. Z šestice závodníků pořádajícího oddílu získalo hned pět z nich medaile, a to 1 zlatou, 1 stříbrnou a 3 bronzové. Sedm cenných kovů pak vybojovali reprezentanti dalšího místního oddílu KB Vsetín Bobrky.

Pořadí sportovců vsetínských oddílů: žákyně W0: 3. Ema Řičičářová, 4. Anna Halatová, 6. Karolína Davídková, žáci M11: 2. Kryštof Riedl, 3. Jiří Zemánek (všichni Bobrky), žákyně W11: 1. Ema Molková, 3. Beáta Hrubá (obě WOCO), 4. Markéta Macháčková, žáci M12: 1. Ondřej Pop, 5. Šebastian Halata (všichni Bobrky), žákyně W12: 3. Sofie Viktorie Jaklová (WOCO), 6. Natálie Surovcová, 9. Helena Zámečníková (obě Bobrky), žákyně W13: 2. Dorota Molková, 3. Tereza Juřičková, 6. Klára Barošová (všechny WOCO), žáci M14: 1. Šimon Pavelka, 3. Filip Pop, žákyně W14: 1. Tereza Riedlová, žáci M15: 4. Šimon Šťastný, 5. Jan Šťastný, 7. Daniel Klimpera (všichni Bobrky).
„Máme velkou radost z toho, že se akce opět skvěle vydařila a samotnými kluby, závodníky i širokou veřejností byla hodnocena za bezchybnou, výjimečnou a skvěle zorganizovanou. Velmi nás těší, že jsme dokázali zase připravit kvalitní závod a k tomu i doprovodný program a hry pro děti. To vše navíc v centru města na fotbalovém hřišti Pod Pecníkem. Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat všem lidem, kteří nám pomáhali na cestě k tomuto závodu a přiložili jakýmkoliv způsobem ruku k dílu. Velké poděkování si tak zaslouží všech zhruba 50 pořadatelů a dobrovolníků. Byli jste opravdu skvělí,“ vzkázali na facebooku pořadatelé a dodali: „Stejně tak chceme poděkovat všem partnerům, bez kterých by náš závod nemohl proběhnout. Zejména chceme poděkovat za obrovskou podporu našemu generálnímu partnerovi společnosti WOCO STV. Děkujeme také všem biatlonovým klubům, které na závod přijely a které, jak pevně věříme, si jej užily. Na letošní ročník dorazilo celkem 79 závodníků, což je o 10 více než vloni. Už teď se těšíme na další.“

NEJČSTENĚJŠÍ