Connect with us

aktuality

Koncerty nabídne Vsetínské kulturní léto již od června

Publikováno

Série letních koncertů ve Vsetíně začne o měsíc dříve, než tomu bývalo v předchozích letech. První hudební produkci Vsetínského kulturního léta plánuje Dům kultury Vsetín už ve čtvrtek 11. června, a to od 19 hodin na Dolním náměstí. S programem včetně projekcí letního kina se počítá i po dobu velkých letních prázdnin.

Jednatelka Domu kultury Vsetín Petra Vaňková k tomu řekla, že vzhledem k nouzovému stavu kvůli koronavirové pandemii, kdy byly kulturní akce zakázané, chtějí dřívějším startem letních venkovních koncertů podpořit vsetínský kulturní život a oživit centrum města.

Na 11. června je naplánováno vystoupení Zvonků Dobré zprávy z Kateřinic. Každý čtvrtek se pak návštěvníci mohou těšit na 13 hudebních interpretů a kapel nejrůznějších žánrů. Na hudební produkci bude navazovat letní kino, které program doplní v měsících červenec a srpen.

A kdo všechno vystoupí? Žamboši, CM Mirka Urubka, Ciment, kapely Docela a Ledaco, Dareband, Bulletproof Puppets, Gympleři, Pavel Tabásek a Partyja, Noca, Bolek Vjaclovský a JazzHec.

Novinkou je nové pojízdné pódium, které pořídilo město Vsetín a které by mělo zkvalitnit podmínky pro účinkující.

Koncerty Vsetínského kulturního léta a promítání letního kina se budou konat jen v případě příznivého počasí.

 

NEJČSTENĚJŠÍ