Connect with us

aktuality

Fotbalová Kelč hlásí střídání na pozici trenéra. Daniela Šuláka nahradí všechovický Zbyněk Vinklár

Publikováno

Před novou sezonou mají fotbalisté Kelče zásadní změnu. Osmý celek I. A třídy skupiny A povede všechovický Zbyněk Vinklár. Dosavadní trenér Daniel Šulák odchází do Prostřední Bečvy.

Nový kouč Kelče její prostředí velmi dobře zná, protože tu bydlí. S majitelem divizních Všechovic je Zbyněk Vinklár domluvený na přesunu s tím, že by pro Všechovice mohl pracovat a vyhledávat nadějné fotbalisty. Nyní už trénuje se svým novým týmem, v němž je kádr dvaceti hráčů. Postupně do něho chce zapracovat další talentované dorostence – například Dana Mikulenku nebo Radima Mináře ze Všechovic. Vypomáhat budou také zkušení borci.

Kelčané přijali nabídku hrát Valašsko-meziříčskou ligu. Jedná se o pět kvalitních utkání včetně závěrečného vyvrcholení ligy v Krhové. Soutěž potrvá do konce června.

První přípravné utkání Kelči nevyšlo tak, jak si představovala. Podlehla Komárnu 0:2. Její trenér Zbyněk Vinklár k tomu řekl: „Šlo o seznamovací zápas po pandemii. Jinak vidím velký hráčský potenciál. V mužstvu je řada mladíků, kteří by ho mohli posunout o patro výše. Spoléháme na útočnou dvojici Jiříček – Mikulenka. Ještě musíme dohrát VM ligu, pak hráči pravděpodobně dostanou dva týdny volna a začali bychom s letní přípravou. Na krajské soutěže, které by měly začínat v polovině srpna, bychom chtěli být dobře připraveni.“

 

NEJČSTENĚJŠÍ