Connect with us

aktuality

Děváťáci proti sousednímu Přerovu nezaváhali

Publikováno

Vsetínští otevřeli stav utkání již na začátku utkání, konkrétně ve 2. minutě hry. Netrvalo dlouho a domácí se opět prosadili a už v polovině první části zápasu vedli 4:0. Ve druhé periodě se prosadil také Přerov. Poslední třetina přinesla nejprve gól ve prospěch Vsetína a o několik minut také na stranu Přerova, který se trefil sekundu před koncem základní hrací doby. Domácí ovšem měli vybudovaný pohodlný náskok, čímž si zajistili status vítěze tohoto utkání.

LIGA 9. TŘÍD – N22 ČT 2.3.18:45
VHK ROBE VSETÍN
HC ZUBR PŘEROV
5:2(4:0, 0:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 3. Vinklárek (Kučerňák), 5. Kučerňák (Malý), 8. Fusek (Dubec, Němec), 11. Kučerňák (Vinklárek), 55. Fusek (Němec) – 23. Ryšavý, 60. Vyroubal (Švejcar, Kočara). Rozhodčí: Škrobák —  Šimek, Tomeček. Vyloučení: 4:4 + Fusek (VHK) 5+OK. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 174. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Spitzer, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Bláha, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, Němec M., Fusek, Chalupa, Malý, Němec A.
HC ZUBR Přerov: Trnka — Dostál, Kolář, Špičák, Řepka, Kočara, Němec — Pochylý, Strnádel, Švejcar, Židlík, Ryšavý, Vyroubal, Žaroský, Špaček, Kováč.