Connect with us

Valašsko

Vyrazte na lyže do Ski centra Karolinka

Publikováno

Ski areál Karolinka

Víte, kde najdete nejlepší snowpark v Beskydech? Ano, není ním žádné jiné středisko než právě tolik oblíbený ski areál Karolinka. Toto unikátní ski centrum naleznete poblíž stejnojmenného města Karolinka, přesněji na jejím okraji. Snoubí se zde krásná a malebná příroda Valašska společně s kulturním a sportovním životem. Ski Karolinka je oblíbeným rekreačním střediskem v této lokalitě, což se každý rok potvrzuje.

Zajímá vás, jaká je aktuální návštěvnost Ski Karolinka, jaké je nahoře počasí? Online pohled nabízí Ski Karolinka webkamera.

Lyžařský areál Karolinka je dobře dostupný přímo z hlavní silnice směrem na město Karolinka. Parkování u areálu je samozřejmostí a nabízí kapacitu 200 parkovacích míst pro osobní automobily – navíc je zcela zdarma, oproti některým jiným ski areálům na Valašsku. Ski Karolinka nabízí na Českou republiku velmi dobrou délku sjezdovek v celkové délce přes 2 kilometry. Samozřejmostí je zasněžovací systém i kvalitní osvětlení na večerní lyžování na Karolince. Přeprava je zajištěna jedním vlekem. Vlek Karolinka přepraví za hodinu okolo 1 200 osob.

Sjezdovky Karolinka jsou vhodné pro všechny typy lyžařů, pro zkušené profesionály, ale i úplné začátečníky především z řad dětí. Využít pro ně můžete přímo lyžařskou nebo snowboardovou školu. Právě milovníci snowboardu určitě využijí místní snowpark Karolinka o délce zhruba 100 metrů. Ski Karolinka nabízí kompletní zázemí. Přímo u sjezdovky se nachází restaurace U Vleku, která má široký sortiment jídla i pití – ovšem nechybí ani speciality a místní tradiční česká kuchyně.

Celodenní skipas v lyžařském středisku Karolinka vás vyjde na 480 Kč, děti zaplatí jen 380 Kč. Běžná rodina s jedním dítětem pak zaplatí za celodenní skipas Karolinka 1140 Kč. Jedná se o přiměřené ceny jako v ostatních ski areálech na Valašsku.

NEJČSTENĚJŠÍ