Connect with us

Valašsko

Ski areál Kyčerka nabízí lyžování v srdci Valašska, využijte 2 480 metrů sjezdovek

Publikováno

Ski areál Kyčerka

Region Valašsko je skvělým místem, kde si můžete v zimě užít lyže stejně jako běžky. Zima tady nabízí stejné vyžití a rekreaci, jako teplé měsíce. Oblíbený Ski areál Kyčerka najdete v údolí Pluskovec v obci Velké Karlovice. Ski Kyčerka má výbornou dostupnost, nachází se jen 300 metrů od železniční zastávky Velké Karlovice. Před areálem je dostatek parkovacích míst, pokud se rozhodnete dopravit se automobilem – konkrétně 164 parkovacích míst pro osobní automobily.

Ski areál Kyčerka nabízí několik různých sjezdovek různé náročnosti. Užít si můžete náročné sportovní tratě, stejně jako rekreační a vyhlídkové sjezdovky. Celkově 2 480 metrů sjezdovky s 9 vleky. Sjezdovka Kyčerka je vhodná také pro děti, protože Ski centrum Kyčerka nabízí lyžařskou školu.

Synot Kyčerka ski areál má jako bonus i měřený úsek lyžování, můžete tak poměřit síly s ostatními. Na měřený úsek navíc nepotřebujete zvláštní vstup, je zcela bezplatný. Postačí vám zakoupit si běžný skipas na sjezdovku. Celodenní skipas Kyčerka vás vyjde průměrně na 420 Kč pro dospělé a 320 Kč pro děti, využít můžete ale i zvýhodněné rodinné skipasy. Rodinu s jedním dítětem bude stát celodenní lyžování pouze 1050 Kč. Večerní lyžování na Kyčerce je levnější – a mnohdy dokonce zábavnější, protože se vyhnete největším davům na sjezdovce.

Zajímá vás aktuální počasí? Ski areál Kyčerka webkamera vám ukáže, jestli právě sněží, a na co se můžete na sjezdovce těšit.

Pokud zvažujete, jestli Ski areál Kyčerka navštívit, pak ho můžeme jen doporučit. Kyčerka totiž nabízí kompletní zázemí, které budete potřebovat. Funguje tady půjčovna vybavení, jako jsou lyže, snowboardy, lyžáky a podobně. Půjčí vám dokonce i kompletní výbavu pro děti od 2 do 3 let. Včetně toho má Kyčerka ski servis. Ubytovat se můžete poblíž v několika penzionech, apartmánech a hotelech.

NEJČSTENĚJŠÍ