Horský hotel Jelenovská

Zregenerujte své tělo a mysl v krásném prostředí Bílých Karpat

Horský hotel Jelenovská se nachází v blízkosti Valašských Klobouk v nádherném prostředí Bílých Karpat. Hostům je k dispozici restaurace, kavárna a venkovní terasa. Rádi uvítáme skupiny, které využijí naše konferenční prostory nebo salonek určený pro soukromé akce.
Našim hostům nabízíme širokou nabídku procedur a masáží, stejně jako možnost relaxace u venkovního či vnitřního bazénu. Sportovně založení hosté jistě ocení finskou saunu a tělocvičny, které jsou v hotelu k dispozici. V našem hotelu vítáme i školy pořádající ozdravné pobyty, pro jejichž potřeby jsme kvalitně vybaveni. Hotel se nachází v krásné přírodní oblasti s vícero možnostmi rekreačního a sportovního vyžití. Bílé Karpaty nabízí vynikající podmínky pro turistiku a cyklistiku. Za návštěvu určitě stojí zlínská zoologická zahrada, zámek v Kroměříži, nebo přehrada Luhačovice. Samotné Luhačovice jsou velmi oblíbenou lázeňskou destinací. Dominantou oblasti jsou Pulčinské skály, největší moravský skalní labyrint nacházející se v nadmořské výšce 750 metrů. Milovníci zimy si také přijdou na své, díky lyžařskému areálu a běžkařským stezkám v okolí Valašských klobouk. Hotel disponuje kapacitou 180 lůžek.Hotel je díky své velikosti a lokalitě vhodný pro návštěvy skupin, spolků a škol. Jedná-li se o sportovní spolky, školy, kluby, či skupiny, jsme připravení našim hostům poskytnout příjemný a jedinečný zážitek.
V mimosezóně zde nacházejí útočiště základní školy,které zde pořádají ozdravné pobyty dětí. V zimních měsících může být hotel výchozím místem k návštěvám Blízkých lyžařských středisek (Kohútka, Čertov – 30 km, Újezd u Valašských Klobouk – 13 km) Hotel ve velké míře využívají také lidé, skupiny, kteří chtějí navštívit Lázeňské město Luhačovice, město Vizovice a Zlín.

Restaurace s barem s kapacitou 120 osob a přilehlý salonek – 40 osob

Pro hosty je stravování zajištěno formou polopenze nebo plné penze, snídaně formou švédských stolů, tříchodové obědové menu a večeře formou dvouchodového menu.

Kavárna (40 osob) s venkovní terasou (60 osob) a salonkem (40 osob)

Hosté mají k dispozici kavárnu se salónkem a venkovní terasou s výhledem do přírody Bílých Karpat.

Firemní akce (semináře, školení , firemní večírky

Chcete-li v našem hotelu uspořádat firemní večírek, školení či akci jiného druhu, jsme připraveni vyhovět všem vašim požadavkům. Máme k dispozici konferenční prostory s kapacitou až 150 osob.

Svatby a oslavy

Pro svatby či jiné oslavy je k dispozici velký sál s kapacitou až 150 osob a menší prostor pro 60 hostů disponující venkovní terasou.
Oba prostory mají taneční parket.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/178941/virtual/www/domains/valasskezpravy.cz/wp-content/themes/colormag-child/content-single-ubytovani.php on line 175

Sledujte nás