Valašské zprávy

Valašské zprávy zpravodajský portál z regionu Valašska

Valašské zprávy – region Valaško Klobucko je živým regionem v nejvýchodnější části Moravy, kde se stále něco děje. Přestože se rozkládá převážně v zalesněné a hornaté krajině, žije tady okolo 250 000 obyvatel – což není vůbec málo. Mezi významná města patří Vsetín, Valašské Meziříčí a samozřejmě Rožnov pod Radhoštěm nebo Valašské Klobouky. Probíhá zde bohatý kulturní život s odkazem na tradice, ale někdy by tento kraj mohl být také inspirací pro detektivky, a my o tom budeme psát.

Všechno, co se na Valašku nebo v jeho významné části Klobucku šustne, pro vás sledujeme a ihned informuje. Pravdivé novinky z regionu Valaško najdete jedině na www.valasskezpravy.cz. Našim cílem je nabídnout vám kompletní zpravodajství z celého Valašska.

Od aktualit přes ubytování až po inzerci

Sledujeme aktuality na Valašsku, přinášíme vám v reálném čase vše podstatné, co se v regionu Valaško odehraje. Města jako Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm nebo Valašské meziříčí mají naši redaktoři pod palcem. Snažíme se přinášet pravdivé zpravodajství. Region Valašsko Klobucko jsou pro nás srdeční záležitostí, proto velký prostor dáváme také místnímu folkloru, tradicím, akcím a podobně, zkrátka podporujeme kulturu v regionu.

Snažíme se ale mít přidanou hodnotu, nejsme jen zpravodajstvím. Rozdělíme se s vámi, a především s turisty, o tipy na dobré ubytování na Valašsku. Kromě toho budeme přinášet i další zajímavé tipy, zejména na dobré jídlo a pití. Ukážeme vám, kam na jídlo, protože region Valaško a Klobucko má co nabídnout. Tradiční kuchyni bychom rádi více rozšířili mezi turisty a celkově podpořili cestovní ruch na Valašsku. Naším cílem je podpořit také tradiční řemesla, proto dáme prostor inzerci nejen pro místní podnikatele.

Co se děje na Valašsku? Valašské zprávy vám to řeknou

Pokud žijete na Klobucku nebo Valašsku, pak doporučujeme začít Valašské zprávy sledovat, odteď vám totiž nic neunikne. Snažíme se být magazínem, u kterého si budete vždy jistí, že je tou nejlepší volbou. Region Valašsko Klobucko pečlivě sledujeme.

Sledujte nás

Komentáře