Connect with us

aktuality

Vsetín zdolal Přerov i ve druhém čtvrtfinále a míří k postupu

Publikováno

Hokejový tým VHK ROBE Vsetín opět potvrdil svou sílu v druhém čtvrtfinálovém střetnutí s Přerovem. Po výsledku 2:1 v prodloužení se Valaši přiblížili postupu do semifinále.

Vsetín se ponořil do hokejového duelu s Přerovem, připravený navázat na úspěch z minulého sobotního střetnutí. První šanci mohl proměnit Rob, ale jeho bekhend nepronikl mezi betony brankáře Postavy. Odpovědí byl však úvodní útok domácích, když ve 2. minutě Roman Vaňo využil nabídku od Machaly a zaváhal nad zlatým podnosem.

Přerov se snažil o defenzivní stabilitu, avšak v oslabení nezabránili Machalově nebezpečnému úniku. Tentokrát však brankář Postava včas zasáhl.

Prostřední část utkání nabídla tvrdou bitvu s omezeným počtem šancí. Vsetín odmítl dvě nabídnuté přesilovky, stejně jako Přerov. Přesto se Zubři po nevyužité přesilovce dostali na špici, když David Dobša dorazil nahození Zeleňáka od modré čáry.

 

Třetí třetina slibovala dramatické zakončení. Během přesilové hry vzrušil domácí fanoušky obránce Staněk, ale jeho rána minula tyč Postavovy klece. S přibývajícím časem bylo jasné, že utkání směřuje k prodloužení.

V nastaveném čase, odpočítávajícím další dvacetiminutovku hry, byl faulován Jenáček v útočném pásmu. Díky jeho odvaze v slotu se Vsetín dostal do přesilové hry a v ní rozhodl. Nahození od Jenáčka zpracoval Daniels Berzinš a poslal puk za záda Postavy, přinášející Valašům druhý bod v sérii. Čtvrtfinále bude pokračovat ve středu na Hané, kde Vsetínští budou usilovat o postup do semifinále.

zdroj: VHK Vsetín

Zdroj obsahu
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

SOUVISEJÍCÍ

Charita Vsetín pomáhá lidem už třicet let. Hokejisté VHK zpestřili narozeniny atuogramidáou

Cyklostezka Bevlava získala ocenění v cestovním ruchu

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x