Connect with us

Nezařazené

Derby se Zlínem! Info k utkání a k prodeji vstupenek

Publikováno

V sobotu 29. října se na Lapači uskuteční již druhé mistrovské utkání této sezony se Zlínem. Poprvé se odehraje na Lapači. Zápas si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření i velký zájem o vstupenky. Níže v článku se dozvíte začátek online prodeje vstupenek. Prosíme fanoušky o maximální využití této možnosti nákupu. Přinášíme také informace pro hostující fanoušky, kteří budou na Lapač cestovat ze Zlína.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK

CENY VSTUPENEK

STÁNÍ: 99,- KČ

SEZENÍ B,C: 220,- KČ

SEZENÍ A: 190,- KČ

SEZENÍ D: 170,- KČ

SEZENÍ E,F,K: 140,- KČ

SEZENÍ G: 120,- KČ

HOSTUJÍCÍ FANOUŠCI

Do sektoru hostů bude uvolněno 140 ks vstupenek. Jejich distribuce proběhne přes oficiální zástupce zlínských fanoušků. V online prodeji zakoupit vstupenky do sektoru hostů nebude možné. Pokud si fanoušci Beranů zakoupí vstupenky mimo sektor hostů, tak na zimní stadion budou vpuštění pouze bez klubových symbolů.

Cena vstupenky do sektoru hostů byla upravena na 170 Kč z důvodů vyžadujících vyšší bezpečnostní opatření a nemožnost prodávat vstupenky pro domácí fanoušky do sektoru D u „kotle“ hostujících fanoušků.

Věříme, že utkání proběhne bez problémů a všichni si náležitě užijeme tradiční derby. Těšíme se na všechny v sobotu 29. října od 17:00 na Lapači.

NEJČSTENĚJŠÍ