Connect with us

Mimo region

Mimo region: Znásilnění holčičky v Jihlavě. Podezřelý muž ve vazbě, vyšetřování pokračuje

Publikováno

Policie zadržela podezřelého po údajném sexuálním napadení šestileté dívky v obchodním centru v Jihlavě. Vyšetřování je stále v průběhu.

Jihlavská kriminální jednotka se od minulého týdne zabývá případem údajného sexuálního napadení malé dívky v jednom z místních nákupních center. Podezřelého muže zadržela policie a umístila ho do vazby.

Podle informací z portálu TN.cz, který první informoval o tomto případu, šestiletá dívka byla s otcem na nákupu, když najednou potřebovala na záchod. Údajně tam byla napadena ve věku šesti let mužem ve věku asi čtyřicet let, který byl rodinným známým a byl s nimi na nákupech, zatímco otec čekal na dceru jinde v budově. Podrobnosti o případu jako první zveřejnily Jihlavské listy.

Můžeme potvrdit, že vyšetřujeme vážný mravnostní trestný čin, který se udál v pátek 15. března v podvečerních hodinách v jednom z jihlavských nákupních center,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková pro redakci iDNES.cz.

Podle ní údajný pachatel byl brzy po činu zadržen policií a následujícího dne byl obviněn z trestného činu sexuálního napadení krajskou kriminální jednotkou.

Pokud bude prokázána jeho vina, hrozí mu trest odnětí svobody až na 12 let, jelikož se jednalo o útok na nezletilou osobu mladší 15 let,“ prohlásila Čírtková. „Z tohoto důvodu nemohu poskytnout bližší informace k případu.“

Zdroj obsahu: idnes.cz, tn.cz
Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x