Connect with us

aktuality

Smrt na motorce: Nedaleko Valašského Meziříčí havaroval motorkář

Publikováno

V neděli před polednem na silnici první třídy mezi obcemi Hrachovec a Zašová nedaleko Valašského Meziříčí došlo k vážné dopravní nehodě, při němž se srazilo osobní vozidlo s motocyklem.

Řidič osobního automobilu vyjížděl z vedlejší na hlavní silnici právě ve chvíli, kdy po ní jel motorkář. Došlo k jejich kolizi, při níž museli zasahovat profesionální hasiči z požární stanice Valašské Meziříčí.

Při příjezdu k dopravní nehodě člen Horské služby prováděl resuscitaci řidiče motocyklu, načež ho vystřídali hasiči. Také spolujezdkyni byla poskytnutá předlékařská pomoc. Bohužel lékař Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje konstatoval smrt sedmapadesátiletého motorkáře. Jeho o pět let mladší spolujezdkyně byla vrtulníkem Letecké záchranné služby transportována do Fakultní nemocnice Ostrava.

Zraněný byl tak sedmasedmdesátiletý řidič z osobního automobilu a jeho spolujezdkyně. Ti byli převezeni k ošetření do nemocnice ve Valašském Meziříčí.

Hlavní silniční tah po dobu záchranných prací a šetření dopravní nehody byl zcela uzavřený a policejní hlídky odkláněly dopravu na objízdné trasy. Bližší okolnosti nehody jsou v šetření vsetínské policie.

NEJČSTENĚJŠÍ