Connect with us

aktuality

Zlínský muž v pasti lásky online: Přišel o 733 tisíc korun

Publikováno

Za necelých šest měsíců přišel o částku 733 tisíc korun pětadvacetiletý muž ze Zlína, který se seznámil s neznámou ženou prostřednictvím sociální sítě. Muž posílal peníze ženě s představou, že budou použity k údajnému splacení dluhů nebo jako nouzová pomoc při opuštění jejího přítele.

Žena slibovala muži, že mu peníze vrátí po skončení dědického řízení, přičemž zaručovala, že zdědila značnou finanční částku. Muž nejprve posílal své vlastní úspory a následně si půjčoval peníze, zejména od nebankovních společností, čímž si vytvořil dluh ve výši přibližně 360 tisíc korun.

Muž podle instrukcí ženy posílal peníze na bankovní účty dvou mužů, neboť účet ženy byl údajně zablokován exekucemi,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

První platbu provedl v srpnu minulého roku a pokračoval v posílání různě vysokých částek až do začátku února letošního roku, kdy muž ztratil trpělivost a podal na ženu trestní oznámení.

„Kriminalisté tento případ vyšetřují jako podezření ze spáchání trestného činu podvodu, za což pachatelce hrozí v případě jejího dopadení a odsouzení trest odnětí svobody až na pět let,“ dodala policejní mluvčí.

ZDROJ: Policie ČR

Přidat komentář
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

SOUVISEJÍCÍ

„Rozbalte to“ a podpořte svůj oblíbený podnik

14. ročník Iron-bike odstartuje v sobotu v Brumově

NEJČSTENĚJŠÍ

0
Would love your thoughts, please comment.x