Connect with us

aktuality

Zapojte se do soutěže vyfoť Valašsko

Publikováno

Destinační společnost Valašsko vyhlašuje od 1. července do 10. října letošního roku fotosoutěž návštěvníků turistické oblasti Valašsko, v kategoriích SPORTOVNÍ VYŽITÍ NA VALAŠSKU, PŘÍRODA NA VALAŠSKU a TRADICE NA VALAŠSKU.
Zapojte se do Fotosoutěže 2022 VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ
Pravidla fotosoutěže jsou jednoduchá, potřebujete jen vytvořit dostatečně kvalitní fotografii z oblasti Valašska – datový formát JPEG, formát A5 při minimálním rozlišení 300 dpi a zaslat nám ji do 10. října 2022 na e-mail: fotosoutezvalassko@seznam.cz.
Hodnocení zaslaných fotografií provede a pořadí v každé kategorii určí hodnotící komise jmenována organizátorem ze zástupců jednotlivých regionů Valašska – zástupci Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, města Vsetín, města Valašské Meziříčí, města Rožnov pod Radhoštěm, Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko–Kelečsko, Sdružení Mikroregion Rožnovsko, Sdružení obcí Hornolidečska, Sdružení Valašsko–Horní Vsacko a Sdružení pro rozvoj Mikroregionu Střední Vsetínsko.
Ke každé fotografii je potřeba uvést jméno autora, místo nebo lokalitu pořízení fotografie a kategorii, do které fotografii přihlašuje. Vyhlášení vítězných fotografií proběhne 31. října 2022 prostřednictvím webových stránek www.visit-valassko.cz v sekci Aktuality.
Podmínky fotosoutěže: Jeden soutěžící může zaslat pouze 1 fotografii do každé soutěžní kategorie. Fotografie musí být pořízena v dostatečné kvalitě a na území regionu Valašska – v oblasti Valašskomeziříčska-Kelečska, nebo Vsetínska a Horního Vsacka, Hornolidečska, anebo Rožnovska. Seznam obcí vymezujících území Valašska, kterých se fotosoutěž týká, naleznete na www.visit-valassko.cz v sekci Aktuality.
Ceny pro vítěze: Do 10. listopadu 2022 budou osloveni autoři tří nejlepších fotografií v každé kategorii, kterým budou předány ceny: 1. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 3 000 korun, 2. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 2 000 korun, 3. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 1 000 korun.
Autoři vítězných fotografií budou kontaktováni a vyzváni k převzetí cen. Účastníci soutěže berou na vědomí, že zasláním fotografie do soutěže poskytují organizátorovi souhlas s použitím fotografií pro potřeby marketingu a propagace regionu Valašsko a užití třetím stranám.

NEJČSTENĚJŠÍ