Connect with us

aktuality

Vsetín: Od 1. července bude v centru města objížďka

Publikováno

Začínají letní prázdniny, tak hurá na opravy silnic. Vsetínští se od 1. července musejí připravit na změnu v organizaci dopravy v oblasti křižovatky ulic Žerotínova a Tyršova.

Vysoká každodenní dopravní zátěž stojí za deformacemi na vozovce na křížení ulic Tyršova a Žerotína. Proto vsetínská radnice přistoupila k opravě tohoto klíčového dopravního uzlu, jež zasáhne i kousek ulice Žerotínova.

Od středy 1. července budou proto křižovatka u Masarykova gymnázia a část ulice Žerotínova až po místo vyvýšeného přechodu pro chodce u hotelu Vsacan uzavřeny. Oprava je plánována na 40 dní.

Pro řidiče bude připravena objízdná trasa po Smetanově ulici, přes okružní křižovatky Štěpánská a Mostecká a dále po ulicích Hlásenka a Tyršova. V provozu zůstane parkoviště po obou stranách Žerotínovy ulice v úseku od křížení s ulicí Smetanova až po vyvýšený přechod u hotelu Vsacan.

Do Kolonie se bude moci vjet pouze ze Smetanovy ulice, a to po jednosměrných ulicích U Hřiště a Na Kamencoch. Výjezd bude po jednosměrné ulici Na Plavisku.

NEJČSTENĚJŠÍ