Connect with us

aktuality

VHK Vsetín odstartoval prodej permanentek – kupujte online

Publikováno

Ve středu 22. června od 17:00 odstartoval prodej permanentních vstupenek VHK ROBE Vsetín na sezonu 2022/2023. Fanoušci si mohou opět zvolit část tribuny na stání, nebo na sezení, a to v tradičních variantách STANDARD a EXTRA. Klub nově upravil ceny permanentek na sezení a tak do vybraných sektorů letos získáte své místo za výrazně nižší cenu. Stejně tak na stání můžete pořídit permanentní vstupenku za vysoce zvýhodněnou cenu! Pro majitele loňských permanentek platí garance místa do 25. července.

PRO NÁKUP PERMANENTKY ONLINE KLIKNĚTE ZDE

VSTUPENKY A PERMANENTKY NA SEZONU 2022/2023

 • Prodej permanentek probíhá od středy 22. června dle níže uvedeného harmonogramu. Garance míst na sezení pro majitele permanentek z minulé sezony je tentokrát do pondělí 25. července včetně. Případná nevyzvednutá místa budou uvolněna od úterý 26. července. Od prvního dne zahájení prodeje je možné zakoupit permanentky do všech sektorů.

CENY VSTUPENEK NA JEDNOTLIVÁ UTKÁNÍ

FÁZE
SEZONY
STÁNÍ SEZENÍ
B, C
SEZENÍ
A
SEZENÍ
D
SEZENÍ
E, F, K
SEZENÍ
G
STÁNÍ
STUDENT
PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ 79,- Kč 99,- Kč 99,- Kč 99,- Kč 99,- Kč 99,- Kč 50,- Kč
UTKÁNÍ ZÁKLADNÍ ČÁSTI 99,- Kč 220,- Kč 190,- Kč 170,- Kč 140,- Kč 120,- Kč 60,- Kč
 • Výše vstupného na případnou další fázi sezony bude určeno vždy před konkrétní sérií.

SLEVY PRO STUDENTY

 • Navštěvujete základní, střední nebo vysokou školu? Jste držitelem studentské karty ISIC nebo žákovského průkazu (oranžová kartička)? Pak pro vás máme skvělou zprávu. I letos můžete vsetínské hokejisty přijít podpořit za zlevněné vstupné! Pro držitele platné karty ISIC nebo žákovského průkazu platí cena 60 korun za vstupenku na stání na základní část. Slevu na stání získáte po předložení karty na pokladně číslo 1. Na jeden průkaz zakoupíte vždy pouze jednu vstupenku.

CENY PERMANENTEK NA SEZONU 2022/2023

  • V permanentkách na sezení letos nastává revoluce! Již neplatí, že za stejnou cenu pořídíte své předplatné do sektoru D i B. Nově si můžete ze sektorů na sezení vybrat až z pěti cenových hladin. Cenové rozhraní bylo nastaveno dle oblíbenosti z minulých sezon. Pokud nechcete za místo na sezení utratit maximální částku, můžete si vybrat z levnějších sektorů, dle níže uvedené tabulky. Také se myslelo na protilehlou tribunu, kde vzniká ta nejlepší atmosféra v republice. Permanentky na stání ještě za lepší cenu než loni! Věříme, že tyto změny fanoušci uvítají a své místo si tak každý vybere.
SEKTOR STANDARD EXTRA
B-C 4.900,- Kč 7.500,- Kč
A 4.200,- Kč 6.500,- Kč
D 3.600,- Kč 5.900,- Kč
E-F 2.900,- Kč 4.900,- Kč
G-K 2.900,- Kč 3.900,- Kč
STÁNÍ 1.900,- Kč 2.490,- Kč

 • Prodej permanentek na sezonu 2022/2023 probíhá opět s možností zakoupení permanentky ONLINEProsíme všechny fanoušky, aby této možnosti využili. Zakoupení permanentky online mohou využít jak zájemci o permanentku na stání či sezení, tak i majitelé permanentek z minulé sezony či noví zájemci o permanentku. Nákup permanentky online je opravdu jednoduchý a nemusíte se bát, že byste jej nezvládli.
 • Díky ONLINE prodeji permanentek si můžete zakoupit permanentku z pohodlí domova či kanceláře a nemusíte stát ve frontě na zimním stadionu. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 22. 6. do 9. 8. a je jedno jakým způsobem – ONLINE přes web, nebo OSOBNĚ na ZS – obdrží místo plastové permanentky VOUCHER, na základě kterého si bude moci od 17. srpna v uvedených termínech svoji již vytisknutou PERMANENTKU vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu. Vyzvednutí bude možné i před každým domácím přípravným utkáním.
 • Možnost ONLINE zakoupení permanentky přes klubový web je jednoznačně časově nejvýhodnější a budeme rádi, pokud ji naši fanoušci budou využívat. Pro držitele permanentek na sezení z minulé sezony přinášíme návod na správné zakoupení permanentky na stejné místo zde:

>>>NÁVOD: ZAKOUPENÍ PERMANENTKY ONLINE (KLIKNĚTE)

PRODEJNÍ DOBA PERMANENTNÍCH VSTUPENEK NA ZS

Den Datum Dopolední prodej Odpolední prodej
Pondělí 18. července 10-12h 14-16h
Středa 20. července 10-12h 14-16h
Pátek 22. července 10-12h
Pondělí (poslední den garance) 25. července 10-12h 14-16h
Středa 27. července 10-12h 14-16h
Pátek 29. července 10-12h
Pondělí 8. srpna 14-16h
Úterý 9. srpna 10-12h
Středa (vydávání kartiček) 17. srpna 14-16h
Čtvrtek 18. srpna 10-12h 14-16h
Pátek 19. srpna 10-12h
Úterý 23. srpna od 16h (zápas Trenčín)

GARANCE MÍST Z MINULÉ SEZONY

 • Pokud jste v minulé sezoně měli permanentní vstupenku na sezení STANDARD nebo EXTRA, tak si na své místo z loňské sezony můžete opět permanentku koupit. Vaše místo bude rezervováno až do 25. července 2022 včetně. Permanentku na své místo zakoupíte i v online prodeji, kde vás systém vyzve, abyste zadali své číslo permanentky z minulé sezony. Po jeho správném zadání vás systém pustí na místo a k platbě nové permanentky. Po zaplacení obdržíte voucher na permanentku.

VOUCHER VERSUS PLASTOVÁ KARTIČKA (PERMANENTKA)

 • Stejně jako v minulé sezoně, tak i letos po zakoupení permanentky online nebo osobně (do 25. 7. 2022), obdržíte ne již hotovou permanentku, ale voucher, který pečlivě uschováte a od 17. srpna vyměníte právě za již hotovou vytištěnou permanentku. Výdej bude probíhat v klubem stanovené dny a to od 17. srpna ve fanshopu (viz prodejní doba permanentek od 17. srpna), ale také před domácími přátelskými zápasy.

>>>NÁVOD: ZAKOUPENÍ PERMANENTKY ONLINE (KLIKNĚTE)

CENY PERMANENTNÍCH VSTUPENEK

 • K dispozici jsou dva typy permanentek – STANDARD a EXTRA. Permanentka STANDARD nabízí jako v minulých sezonách platnost na přípravná utkání a utkání základní části. Permanentka EXTRA má platnost i na všechna domácí utkání play-off a případnou baráž o ELH. Samostatná permanentka pouze na play-off v nabídce nebude. Pro majitele permanentek STANDARD bude v nabídce možnost si koupit přes klubový web v případném play-off vstupenku na své místo na jednotlivá utkání ONLINE nebo jako obvykle na pokladně ZS.

PERMANENTKA POŠTOU

 • I v letošní sezoně můžete využít zaslání permanentky poštou. Služba stojí 99,- Kč. Dárky k permanentce (pokud zakoupíte v době, kdy na ně budete mít nárok) obdržíte při vydávání permanentek ve dnech stanovených klubem. O těch budeme informovat v samostatném článku na webu www.hc-vsetin.cz koncem července.

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kolik stojí permanentka na sezonu 2022/2023?
Fanoušci mají tradičně možnost zakoupit si permanentku na sezení, nebo na stání. Obě varianty si pak mohou pořídit buď na základní část (permanentka STANDARD), nebo na celou sezonu včetně přípravných utkání, play-off a baráže o ELH (permanentka EXTRA). Ceny jsou vyobrazeny v článku výše.

Chtěl bych klub podpořit, je permanentka ta pravá cesta?
Příjmy ze vstupného a z fanshopu jsou pro klub klíčové, činí až třetinu rozpočtu. Díky zájmu fanoušků se může Vsetín prát o špičku soutěže a pomýšlet na postup do extraligy.

Jak a kde si mohu permanentku koupit?
Prodej permanentek startuje ve středu 22. června. Princip je jednoduchý a nemusíte se bát, že byste to nezvládli. Každý, kdo si zakoupí permanentku v období od 22. června do 9. srpna 2022, obdrží místo plastové permanentky voucher. Na jeho základě si bude moci v uvedených termínech již vytisknutou permanentku s dárkem vyzvednout ve fanshopu na zimním stadionu.

Jsou s prodejem online spojené nějaké poplatky?
Ne, při zakoupení permanentky online neplatíte žádné peníze navíc.

Měl jsem permanentku na sezení i vloni, platí mi garance místa?
Samozřejmě. Fanouškům, kteří si v loňské sezoně pořídili permanentku na sezení, držíme garanci jejich místa od začátku prodeje až do pondělí 25. července 2022.

Když si koupím permanentku na základní část, budu mít přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off?
Ano, držitelé permanentky na sezení STANDARD budou mít po skončení základní části přednostní právo pořídit si vstupenky na play-off. O časovém horizontu bude klub v aktuální situaci informovat.

NA ONLINE PRODEJ PERMANENTEK SE DOSTANETE KLIKNUTÍM ZDE (KLIKNĚTE)

NEJČSTENĚJŠÍ