Connect with us

aktuality

Ve Valašském Meziříčí nadýchali tři muži 3 promile

Publikováno

O víkendu měli ve Valašském Meziříčí strážníci opět co dělat. Městská policie řešila převážně přestupky související s přemírou alkoholu. Záchytná stanice přijala dokonce i tři muže, kterým bylo naměřeno více, než 3 promile v krvi.

V sobotu krátce po půlnoci byl nalezen opilý muž na zemi v ulici 1.máje. Přivolaná záchranná služba ho převezla do místní nemocnice k ošetření. Tam už na něj čekali policisté, kteří incident došetřili.

Necelou hodinu poté, už vyrazili strážníci opět do terénu. Tentokrát V Sokolské ulici dva opilí spoluobčané rušili noční klid tím, že tamním obyvatelům zvonili na zvonky. Tento výstřelek v 1 hodinu ráno nikoho nepotěšil. Přivolaná hlídka muže zpacifikovala a vše uvedla na pravou míru.

V ulici J.K.Tyla si vykoledoval další opilec výlet do protialkoholní záchytné stanice. Našli ho v sobotu a při dechové zkoušce se přístroj vyšplhal až k 3,18 promile alkoholu. A to stále ještě není konec.

V neděli byl nalezen šampión víkendových radovánek, co se týče naměřených hodnot. Stalo se to v ulici Zašovská hned u nádraží a při vyšetření krevních testů na záchytce, bylo muži naměřeno neuvěřitelných 4,42 promile alkoholu.

Jeden z posledních incidentů rušného víkendu se stal na místním vlakovém nádraží. V neděli ve večerních hodinách byla přivolána městská hlídka k cca 52 letému muži, který si ustlal na jedné z laviček. Rovněž byl převezen do protialkoholní záchytné stanice a přidal se ke všem ostatním, kterým se jejich alkoholické excesy prodražily.

NEJČSTENĚJŠÍ