Connect with us

aktuality

Vážně zraněného motorkáře v Jablůnce transportoval vrtulník do ostravské nemocnice

Publikováno

Bezmála šest hodin zasahovali profesionální hasiči ze Vsetína u vážné dopravní nehody, která se stala v odpoledních hodinách u obce Jablůnka a uzavřela tak hlavní silnici na Vsetín.
Po příjezdu k místu nehody hasiči průzkumem zjistili, že se zde střetla tři osobní vozidla s malým motocyklem. Při nehodě byl velmi vážně zraněn motorkář. Hasiči asistovali posádce zdravotnické záchranné služby při jeho ošetření. Vzhledem k rozsahu zranění byl na místo povolán vrtulník, který transportoval muže do ostravské nemocnice. Dále byl zraněn řidič vozidla Fiat, kterého převezl sanitní vůz do nemocnice k dalšímu vyšetření. Řidičky z dalších vozidel vyvázly bez zranění.
Hasiči u automobilů provedli protipožární opatření a odpojení autobaterií. Po střetu unikly z motocyklu provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem.
Příčina a okolnosti nehody, která na několik hodin uzavřela silnici, je nyní v šetření Policie ČR. Jakmile to situace dovolila uklidili hasiči silnici a vrátili se zpět na svou stanici.

NEJČSTENĚJŠÍ