Connect with us

aktuality

Valentýnský víkend ve Zlínském kraji byl ve znamení dopravních nehod s chodci i motorkářem

Publikováno

Dopravní nehody se Zlínskému kraji nevyhnuly ani o víkendu ve znamení Valentýna. Bouralo se například hned v pátek večer po sedmé hodině v Kroměříži, kde na ulici Ulička došlo k nehodě osobního vozidla s chodcem. Ten skončil v péči záchranářů.

Další nehoda se přihodila ve Slavičíně, kde řidič osobního automobilu nezvládl řízení a vjel do příkopu. I zde museli zasahovat záchranáři. V sobotu pak hasiči vyjížděli ke dvěma nahlášeným nehodám. Nedlouho po poledni to bylo do obce Police na Vsetínsku, kde se střetla dvě osobní auta, z nichž jedno skončilo dokonce na střeše. Druhá nehoda se stala také na Vsetínsku, konkrétně v obci Hovězí. Zde řidič neminul sloup veřejného osvětlení a svým autem do něho narazil. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Unikly však z něho provozní kapaliny, které hasiči zasypali sorbentem. Zároveň u havarovaného vozidla udělali protipožární opatření.

V neděli už před šestou hodinou ráno museli profesionální hasiči se stanice Zlín vyjíždět na Lešetín I. Došlo zde ke srážce osobního vlaku s chodcem. Bohužel se jednalo o tragickou nehodu, protože sražený chodec utrpěl zranění neslučitelná se životem.

Ve tři hodiny odpoledne byli nahlášenou nehodou zaměstnáni hasiči ze stanice Otrokovice. Na třídě 3. května v Malenovicích se střetl motorkář s osobním vozidlem. Také zde museli zasahovat záchranáři.

Klidné nebylo ani pondělní ráno. V Holešově na Kroměřížsku vyhasl život chodce na kolejích po srážce s osobním vlakem.

NEJČSTENĚJŠÍ