Connect with us

aktuality

Valašské Meziříčí bude pořadatelem mistrovství ČR v přespolním běhu

Publikováno

Atletický oddíl při Sportovním klubu mládeže Valašské Meziříčí (SKM VM) uspěl se svou kandidaturou na pořadatelství Mistrovství České republiky v přespolním běhu. Město tak bude příští rok svědkem vrcholného klání atletické sezony.

Český atletický svaz nás nyní vybral jako pořadatele Mistrovství České republiky v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek, což je obrovský úspěch. V listopadu 2021 se do Valašského Meziříčí sjede přes 400 špičkových závodníků ze všech koutů republiky, nastínil Jiří Kadla ml., předseda oddílu atletiky SKM VM.

Je to pro nás pocta i velký závazek, a proto do přípravy, organizace i samotného průběhu mistrovství dáme vše. Zároveň děkujeme městu Valašské Meziříčí, které naši kandidaturu podpořilo, doplnil Jiří Kadla st., předseda SKM VM.

Mistrovství ČR v přespolním běhu proběhne v areálu bývalých kasáren, který se pro jeho pořádání svou členitostí více než hodí.

Jsem moc rád, že Sportovní klub mládeže Valašské Meziříčí se svou kandidaturou uspěl. Rozhodnutí předsednictva Českého atletického svazu dokazuje vysokou kvalitu klubu, a proto jsme jej v kandidatuře také podpořili. Nyní se už můžeme všichni těšit, až za rok v našem městě přivítáme vynikající přespolní běžce a běžkyně, řekl starosta Robert Stržínek.

 

NEJČSTENĚJŠÍ