Connect with us

aktuality

Valašské Klobouky: Poliklinika dokončila rekonstrukci vstupních dveří a stěn

Publikováno

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Návštěvnickou veřejnost i zdravotnický personál přivítají na Valašskokloboucké poliklinice kompletně zrekonstruované vchody. V průběhu dvou měsíců se podařilo obnovit všechny vstupní dveře a stěny do tzv. staré budovy i do její přístavby. Hlavní vchody díky tomu získaly automatické otevírání a komfortní vzduchové clony s ohřevem. Renovované jsou i podlahy a stěny vstupních prostor, které prosvětlila nová výmalba, nátěry a úsporné LED osvětlení. Stavební práce pak završila obnova venkovních fasád.

„V rámci rekonstrukce dveří jsme zprovoznili také nový přístupový systém, který řídí jejich automatické otevírání a zavírání podle předem nastaveného režimu. Ve všedních dnech od 6 do 17 hodin jsou otevřeny všechny vchody, mezi 17. a 18. hodinou a při ordinační době lékařské pohotovostní služby je k dispozici vchod B1 vedoucí na pohotovost,“ popsal princip Aleš Fiala, ředitel Valašskokloboucké polikliniky. Pro zlepšení orientace návštěvníků v areálu jednotlivé vchody nově nesou označení písmeny A – E.

„Stavební práce probíhaly za plného provozu, a tak bych rád poděkoval všem pacientům a návštěvníkům, personálu ambulancí i zaměstnancům polikliniky za trpělivost. Rovněž děkuji dodavatelským firmám za skvělou spolupráci při koordinaci veškerých aktivit. Protože realizovat stavební a montážní zásahy za plného provozu, navíc s nutností postupného uzavíraní a znovuotevírání jednotlivých vstupů, to bylo pro všechny velkou výzvou,“ vyjádřil Aleš Fiala.

Při rekonstrukci se také počítalo se stavební přípravou na další fázi modernizace, a to plánovanou instalaci kamerového systému, který by měl výhledově monitorovat okolí obou budov.

NEJČSTENĚJŠÍ