Connect with us

aktuality

Valašské Klobouky mají druhé nejlepší webové stránky v ČR

Publikováno

Město Valašské Klobouky obsadilo druhé místo v soutěži o nejlepší webové stránky mezi městy v České republice. Takový je výsledek letošního ročníku soutěže Zlatý erb.

Valašskokloboucký web získal ve své kategorii prvenství v krajském kole, čímž se nominoval do kola celostátního. Vyhlášení finálového pořadí proběhlo koncem listopadu v Praze. Starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková převzala ocenění a pamětní list z rukou předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila.

„Webové stránky jsou pro samosprávy jedním z klíčových způsobů informování veřejnosti. Nesmírně si považujeme toho, že koncept webu města Valašské Klobouky uspěl v tak silné konkurenci, je to pro nás opravdu velkou ctí. I nadále máme v plánu naši komunikaci posouvat stále dopředu, rozvíjet nové nápady a inspirovat se dobrými řešeními,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

Pomyslným stupňům vítězů kralovala webová prezentace městské části Praha 12 a třetí příčku obsadilo se svými webovými stránkami město Tábor.

NEJČSTENĚJŠÍ