Connect with us

aktuality

Valašské Klobouky: Běžci, chystejte se na sezónu: Olympijský běh se plánuje na 22. června

Publikováno

Již tradičně se ve Valašských Kloboukách bude konat Olympijský běh, jeden z největších hromadných běhů v České republice. Letos se poběží ve středu 22. 6. 2022, a to na dvou hlavních trasách na 5 a 10 kilometrů.

Dospělí běžci se musí registrovat pouze online na webových stránkách www.olympijskybeh.cz, registrace byly spuštěny již 1. února. Cena startovního balíčku do 31. 3. je 150 Kč, do 31. 5. je 250 Kč, do 12. 6. pak za 300 Kč. Startovní balíček pak zahrnuje bavlněnou tašku, startovní číslo, účastnickou medaili, pití a další pochutiny.

Pro děti máme nachystané trasy od 100 metrů do 1 kilometru. Děti, které budou chtít startovní balíček, se musí také zaregistrovat online do 12. 6.. Cena jejich startovného je 30 Kč. Děti se můžou registrovat i na místě, ale bez nároku na startovní balíček. Dokoupit si rovněž můžete k registraci také funkční tričko Alpine Pro (dospělé i dětské).

Start a cíl závodu bude v areálu fotbalového hřiště TJ Spartak, kde bude pro účastníky zajištěno občerstvení a také veškeré zázemí pro závod.

Těšíme se na Vás na startu!

za pořadatelský tým Michal Šuchma

NEJČSTENĚJŠÍ