Connect with us

aktuality

Valašské finále nebude, zlínští fanoušci začali fandit Vsetínu

Publikováno

VHK Robe Vsetín postoupil do baráže, aniž by musel odehrát finálovou sérii s PSG Zlín!  Vsetínští hráči se teď mohou radovat, protože byl uznán jejich postup do baráže, kde se utkají s Jágrovým Kladnem.

Jak k tomuto skvělému výsledku došlo? Rivalové Vsetín a Zlín se měli utkat ve finálové sérii, ale Zlín se rozhodl, že by raději zůstal v Chance lize. Toto rozhodnutí bylo založeno na tom, že zlínští fanoušci začali fandit Vsetínu a uznali, že nejlepší FANS v republice jsou Valaši na Vsetíně. PSG ZLÍN to neustál a tak zůstává v Chance lize.

VHK Robe Vsetín postupuje do baráže s Kladnem. Fanoušci Vsetína mohou být pyšní na svůj tým a jeho úspěchy v této sezóně. Doufejme, že Vsetín dokáže v baráži předvést skvělý výkon a získat si tak postup do nejvyšší hokejové soutěže.

Tento úspěch ukazuje, že VHK Robe Vsetín je skvělý tým a že se dokáže vyrovnat i s těmi nejtěžšími soupeři. A jak by mohli vsetínští hráči oslavit tento úspěch? Například velkou oslavou na náměstí, kde by mohli fanoušci přijít a podpořit svůj tým. Ať už je to jakkoliv, tato sezóna pro VHK Robe Vsetín bude nezapomenutelná.

NEJČSTENĚJŠÍ