Connect with us

aktuality

V Rožnově se natáčel další díl Cyklotoulek. Uvidíte ho v České televizi

Publikováno

Město Rožnov se snaží podpořit zdejší cestovní ruch. Město chce návštěvníkům představit jako ideální cíl jejich výletů. Ve středu 20. května se v Rožnově pod Radhoštěm natáčel další díl televizní série Cyklotoulky.

Kde všude se natáčelo? V Cyklotoulkách se objeví centrum města na Masarykově náměstí, lázeňská kolonáda u Společenského domu, cyklostezka protínající celé město, Valašské muzeum v přírodě a také valašské kopce v okolí města.

Cyklotoulky s Rožnovem v hlavní roli uvidíte v premiéře v sobotu 4. července od 9.00 hodin na programu ČT 2, další 3 reprízy poběží v následujících dnech na programech ČT Sport a SRTV 2 a druhý program slovenské národní televize. Přesné časy repríz budou ještě upřesněny, a to čtrnáct dní předem na webu města.

Cílem natáčení bylo představit Rožnov jako místo s nádhernou přírodou a spoustou zajímavostí, které stojí za navštívení. Výhodou je, že desetiminutový pořad bude uvedený hned na začátku prázdnin, návštěvníci tedy budou mít dostatek času na to, aby do zdejšího kraje zavítali.

NEJČSTENĚJŠÍ