Connect with us

aktuality

Starostka Valašskckých Klobouk Eliška Olšáková poděkovala dobrovolným hasičům

Publikováno

Jménem města jim vyjádřila vděčnost za jejich záslužnou práci a za ochotu pohotově pomáhat v naléhavých a mimořádných situacích. Jednotky SDH jsou kromě výjezdové činnosti a udržování průběžné akceschopnosti mnohdy také hybnými silami spolkového života a aktivit ve městě i v místních částech.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Velitelům a členům jednotek SDH z Valašských Klobouk, Smoliny, Lipiny a Mirošova se v pondělí 22. listopadu dostalo poděkování od starostky Elišky Olšákové. Jménem města jim vyjádřila vděčnost za jejich záslužnou práci a za ochotu pohotově pomáhat v naléhavých a mimořádných situacích. Jednotky SDH jsou kromě výjezdové činnosti a udržování průběžné akceschopnosti mnohdy také hybnými silami spolkového života a aktivit ve městě i v místních částech.

„Dobrovolní hasiči si zaslouží naše upřímné poděkování. Jejich jednotky jsou povolávány k zásahům u požárů na majetku i lesních porostech, k asistenci při pátrání po pohřešovaných osobách a také k dalším událostem. Z nich nejvýraznější byla mimořádně náročná situace při odklízení následků ničivého tornáda, které se v červnu prohnalo obcemi na jižní Moravě. Na pomoc okamžitě odjeli hasiči z Mirošova a připojili se také kolegové z Lipiny. Za tento projev solidarity mají náš obdiv,“ vyjádřila Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

NEJČSTENĚJŠÍ