Connect with us

aktuality

Rušení nočního klidu na Ohradě: Situaci řeší radnice i policie

Publikováno

Obyvatele Ohrady trápí soustavné porušování nočního klidu, ke kterému dochází zejména o pátečních a sobotních večerech v okolí klubu Bunkr. Jejich stížností se zabývali na svém jednání i vsetínští radní.
K rušení nočního klidu na Ohradě dochází v závěrech týdnů, kdy se v době nočního klidu v okolí hudebního klubu skupiny osob hlučně baví, křičí, pouští hudbu z přenosných reproduktorů, mnohdy přímo pod okny domů. Dochází také ke znečišťování přilehlých dětských hřišť.
„Situací se intenzivně zabýváme a řešíme ji již od konce února. V uplynulých týdnech jsem se sešel s provozovatelem klubu a také zástupci městské a státní policie. Městská policie zavedla intenzivní kontroly v okolí klubu o pátečních a sobotních nocích, o součinnost jsme požádali i obvodní oddělení Policie České republiky. Obě policejní složky společně také provedly kontrolu provozovny se zaměřením na prodej alkoholických nápojů osobám mladším 18 let,“ informoval starosta Jiří Růžička a dodal: „Provozovatel klubu s policií i radnicí při zajištění klidu na sídlišti spolupracuje a zavedl také opatření, vedoucí ke zlepšení situace. V součinnosti s městskou policií mimo jiné pracuje na zřízení kamerového systému v okolí klubu a jím najatá bezpečnostní služba prostranství kolem klubu kontroluje.“

NEJČSTENĚJŠÍ