Connect with us

aktuality

Rožnov vydává nový nástěnný kalendář na rok 2023

Publikováno

Kalendář reprezentativních fotografií města pro rok 2023 vydává město Rožnov pod Radhoštěm. Na stranách jednotlivých měsíců jsou krásné fotografie z Rožnova pod Radhoštěm – například zasněžené Masarykovo náměstí, rozkvetlá galerie Kostnice ve farní zahradě, jezírko v městském parku nebo tradiční Valašské muzeum v přírodě. Nástěnný kalendář Rožnov pod Radhoštěm 2023 je v prodeji za 119 Kč v turistickém informačním centru na Masarykově náměstí.

I v letošním roce připravilo Turistické informační centrum Rožnov pod Radhoštěm nástěnný kalendář na nadcházející rok. Vlastníci kalendáře se mohou těšit na dvanáct zajímavých fotografií zachycující krásnou atmosféru města. Lidé mohou obdivovat zasněžené Masarykovo náměstí, rozkvetlou galerii Kostnici ve farní zahradě nebo jezírko v městském parku. Nechybí ani výhledy na Radhošť, Dolní Paseky nebo Chlácholov a za zmínku stojí i fotografie starého hřbitova, Brillovky či sochy Čtenáře na Kramolišově. Samozřejmostí jsou také rožnovské stálice – Jurkovičova rozhledna, Hudební altán a Valašské muzeum v přírodě. „Fotky v kalendáři nabízí průřez všemi ročními obdobími a opravdu každá z nich má své kouzlo. Myslím, že Rožnov je unikátní i tím, že ať už je jaro, léto, podzim nebo zima, tak si tady každý najde to své oblíbené místo. Já věřím, že se kalendář bude všem líbit a nesmírně se těším, až si v něm budu v příštím roce listovat,“ uvedl místostarosta města Tomáš Gross.

Fotografie v kalendáři na příští rok jsou dílem Jiřího Škrobáka, Lenky Zavadilové a Vojtěcha Bila. Nástěnný kalendář si mohou zájemci zakoupit za 119 Kč v turistickém informačním centru.

NEJČSTENĚJŠÍ