Connect with us

aktuality

Regionální hra Poznáváme Valašsko nabízí zábavu pro celou rodinu

Publikováno

Jestli vás baví soutěžit a zároveň se seznámit s krásami a zajímavými místy na Valašsku, pak se připojte i se svojí rodinou do regionální soutěže Poznáváme Valašsko, která bude probíhat od 1. června do 30. září letošního roku.

Její pořadatelé takto reagují na příznivý ohlas široké veřejnosti z loňského roku, kdy se soutěž uskutečnila poprvé. K dispozici je herní brožura, která vás provede po místech na Valašsku, která možná ještě neznáte.

Když nasbíráte minimálně 10 razítek, můžete si vyzvednou drobnou odměnu v kterémkoliv Turistickém informačním centru na Valašsku. V soutěži jsou však i další ceny. O ty je možné soutěžit, když odtrhnete stranu herní brožury a odevzdáte ji také v informačním centru. Jednotlivé stránky poputují do hlavního slosování o 158 cen, jež se uskuteční v průběhu měsíce října 2019. Mimo jiné lze vyhrát poukaz na večeři v hodnotě 1000 Kč, rodinný vstup na Stezku Valašku, zvýhodněné vstupy do zámků Vsetín a Lešná u Valašského Meziříčí, dětskou vstupenku do termálních lázní či rodinný vstup do wellness Grand hotelu Tatra a řadu dalších.

Pokud hodláte letošní dovolenou v tuzemsku, tak máte pro rodinu díky této hře program na celé prázdniny. Do hry se lze zapojit i přímým stáhnutím herního plánu z webových stránek www.poznavamevalassko.cz. Hrací brožurka zároveň poskytuje cenné tipy, co můžete na Valašsku zažít a vidět.

NEJČSTENĚJŠÍ