Connect with us

aktuality

Od 8. června lze na bazény a koupaliště jít bez roušek na obličeji

Publikováno

Přijatá opatření z důvodu koronavirové pandemie se pomalu a jistě rozvolňují. Od 8. června je již možné v prostoru bazénů a koupališť chodit bez roušek na obličeji. Ještě tak aby přišlo teplé a slunečné počasí a je možné vyrazit za vodními radovánkami.

Koupaliště Pod Pecníkem ve Vsetíně

Na rozdíl od minulých sezón využijí návštěvníci vsetínské koupaliště Pod Pecníkem za každého počasí. Kdo rád plave, může si přijít na koupaliště zasportovat, i když bude pod mrakem.

Důvodem otevření venkovního koupaliště každý den je hlavně to, že městské lázně právě procházejí rekonstrukcí a přes léto budou zavřené. Zaměstnanci koupaliště se snaží udržovat vodu v bazénu koupaliště co nejteplejší používáním krycí termoplachty. Dále teplotu vody zvyšují využitím tepelných čerpadel. Koupaliště je otevřené ve všední dny od 10 do 19 hodin a v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Koupaliště Valašské Meziříčí

Letní koupaliště ve Valašském Meziříčí otevírá své brány už 6. června od 11 hodin. Vstup na něho bude závislý na klimatických podmínkách, přičemž na webových stránkách koupaliště je možné sledovat aktuální informace o tom, jestli je v provozu, nebo nikoliv. Pro vstupné bude muset mít každý návštěvník čip, jenž je zpoplatněn vratnou zálohou 50 Kč.

NEJČSTENĚJŠÍ