Connect with us

aktuality

O víkendu proběhne ve Štítné nad Vláří Český pohár v travním lyžování 2020

Publikováno

V tuzemsku je grasski neboli travní lyžování mladým sportovním odvětvím, které v posledních letech úspěšně reprezentovalo Českou republiku.

Na počátku července již druhým závodem pokračuje Český pohár v travním lyžování 2020, který bude mít mezinárodní účast. Závodníci české reprezentace patří ke světové špičce. Na svahu ve Štítné nad Vláří změří síly všechny věkové kategorie, a to od nejmladších po seniory.

Na pátek 3. července byl připraven trénink, prezentace a porada vedoucích. Samotný závod proběhne v sobotu 4. a v neděli 5. července. Přitom v sobotu ráno proběhne trénink obřího slalomu. Start 1. kola obřího slalomu začíná v 10.30 hodin, 2. kolo ve 12.30 hodin a na start superobřího slalomu se diváci mohou těšit od 16.00 hodin.  V 18.00 hodin bude vyhlášení a porada vedoucích.

I v neděli 5. července ráno proběhne trénink slalomu. 1. kolo začíná v 10.00 hodin, 2. kolo ve 12.30 hodin a ve 14.30 hodin bude vyhlášení výsledků.

Závod se koná pod záštitou Zlínského kraje. Pořádá ho Svaz lyžařů České republiky ve spolupráci s lyžařským oddílem Grasski Štítná.

 

NEJČSTENĚJŠÍ