Nehoda motorkáře na Vsetínsku: Těžké zranění a propadlá STK i emise

Jízda na motorce se nevyplatila třicetiletému řidiči z Přerovska. Nedaleko Sportcentra Bobrky u Vsetína se svým motocyklem na Velký pátek v půl osmé večer havaroval a utrpěl těžké zranění. Vrtulníkem byl transportován do Fakultní nemocnice Ostrava.

Motorkář nepřizpůsobil se svým strojem značky Yamaha rychlost svým jízdním schopnostem, stavu a povaze komunikace a v pravotočivé zatáčce nezvládl řízení a havaroval. Stalo se to na místní komunikaci ve směru od části Bobrky k obci Jablůnka. Motorku nejprve položil na pravý bok a následně vyjel vlevo mimo silnici, kde skončil v příkopu.

Při nehodě řidič utrpěl těžké zranění a byl převezen do ostravské fakultní nemocnice. Kvůli povaze zranění nemohla být provedena dechová zkouška, proto policisté nařídili odběr krve. Ti také zjistili, že motorkář nemá v pořádku všechny náležitosti, které se týkají jeho motorky. Propadlá technická prohlídka i emise platily do srpna loňského roku a na sjednání pojištění odpovědnosti způsobenou provozem vozidla řidič také nějak zapomněl.

Škoda na motocyklu byla odhadnuta asi na 50 tisíc korun. Policisté ze Vsetína tuto dopravní nehodu nadále šetří.

Sledujte nás

Zdroj:

  • Nehoda motorky: Foto: Policie ČR Zlín

Komentáře