Connect with us

aktuality

Nehoda motorkáře na Vsetínsku: Těžké zranění a propadlá STK i emise

Publikováno

Jízda na motorce se nevyplatila třicetiletému řidiči z Přerovska. Nedaleko Sportcentra Bobrky u Vsetína se svým motocyklem na Velký pátek v půl osmé večer havaroval a utrpěl těžké zranění. Vrtulníkem byl transportován do Fakultní nemocnice Ostrava.

Motorkář nepřizpůsobil se svým strojem značky Yamaha rychlost svým jízdním schopnostem, stavu a povaze komunikace a v pravotočivé zatáčce nezvládl řízení a havaroval. Stalo se to na místní komunikaci ve směru od části Bobrky k obci Jablůnka. Motorku nejprve položil na pravý bok a následně vyjel vlevo mimo silnici, kde skončil v příkopu.

Při nehodě řidič utrpěl těžké zranění a byl převezen do ostravské fakultní nemocnice. Kvůli povaze zranění nemohla být provedena dechová zkouška, proto policisté nařídili odběr krve. Ti také zjistili, že motorkář nemá v pořádku všechny náležitosti, které se týkají jeho motorky. Propadlá technická prohlídka i emise platily do srpna loňského roku a na sjednání pojištění odpovědnosti způsobenou provozem vozidla řidič také nějak zapomněl.

Škoda na motocyklu byla odhadnuta asi na 50 tisíc korun. Policisté ze Vsetína tuto dopravní nehodu nadále šetří.

NEJČSTENĚJŠÍ