Connect with us

aktuality

Karolinka upozorňuje na změny v souvislosti s epidemií COVID-19

Publikováno

V návaznosti na aktuálně probíhající pandemii u nás dochází  k řadě změn, na něž pružně reagují města i obce napříč republikou. Několik oznámení se proto v posledních dnech objevilo i na stránkách města Karolinka.

Od 18. 10. je na území Zlínského kraje značně omezena autobusová doprava. O den později (19. 10.) pak byl zcela přerušen provoz Linky 951 propojující Vsetín a Brno. Změny v organizaci dopravy v kraji (včetně aktuálně platných jízdních řádů) lze sledovat zde: https://www.id-zk.cz/omezeni-dopravy.

Od dnešního dne se pak přímo v Karolince mění úřední hodiny Městského bytového podniku Karolinka. Ten apeluje na občany, aby své záležitosti řešili primárně telefonicky, popř. jejich řešení (je-li to možné) odložili. Otevírací doba sběrného dvoru v Karolince pak sice zůstává beze změny, vstupovat do jeho prostorů je však možné jen po jednom.

Změny se bohužel týkají i poskytovaných zdravotnických služeb. Zubní ordinace je s ohledem na současnou situaci uzavřena do odvolání. Praktická lékařka MUDr. Pavlínová pak s platností od dnešního dne oznámila změnu ordinační doby. Od 7 do 10 hodin tedy ordinuje výhradně pro akutní případy a neinfekční pacienty, od 10 hodin pak bude ordinace vyhrazena COVID pozitivním pacientům. Na vyšetření je v každém případě nutné se předem objednat.

NEJČSTENĚJŠÍ