Connect with us

aktuality

Do Rožnova na výstavu fotografií české a slovenské přírody od Mariána Béreše

Publikováno

Máte rádi fotografie? Pak se přijďte podívat na jejich výstavu, kterou pořádá T Klub – kulturní agentura ve spolupráce s městem Rožnov pod Radhoštěm. Své dílo bude v budově městského úřadu na Masarykově náměstí vystavovat fotograf Marián Béreš.

Výstava nabídne průřez jeho tvorbou, kterou autor zaměřuje hlavně na různé kouty České a Slovenské republiky. Na výstavě budou primárně k vidění fotografie z Beskyd a Valašska.

Výstava začíná 18. května a potrvá do 30. června letošního roku, a to v pondělí a středu od 8 do 17 hodin a v úterý, čtvrtek a pátek od 8 do 14 hodin.

Autor fotografií, Ing. Marián Béreš se narodil v Košicích, ale trvale bydlí v České republice, momentálně v Rožnově pod Radhoštěm. Fotí hlavně přírodu a detaily architektury, přičemž focení spojuje se svou další velkou zálibou, a to chozením po horách. Fotí a mapuje převážně Slovenskou a Českou republiku a svou tvorbu prezentuje především na sociálních sítích (Facebook – Mariánov krajinársky fotokútik a Krásy Čiech, Moravy a Slovenska) na nichž má velký počet fanoušků. Jeho snem je vydat knihu fotografií o Slovensku a České republice, na níž intenzívně pracuje.

NEJČSTENĚJŠÍ